01

stacja kontroli pojazdów

Nasza Stacja jest wyposażona w wysokiej klasy urządzenia kontrolne.

więcej...
02

serwis

Nasz serwis należy do grupy największych nieautoryzowanych warsztatów samochodowych na terenie Śląska.

więcej...
03

współpraca z firmą bosch

Współpracujemy z firmą BOSCH. Serdecznie zapraszamy.

więcej...

Serwis

Zapewniamy usługi serwisu pogwarancyjnego wysokiej jakości. Nasze centrum zapewnia kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi. Ponadto zapewniamy obsługę samochodów innych marek w zakresie przeglądów okresowych, komputerowej diagnostyki oraz napraw mechanicznych przy wykorzystaniu części spełniających definicję części oryginalnych, produkowanych przez renomowanych i sprawdzonych producentów.

Podczas wykonywania usług serwisowych klient może skorzystać z poczekalni wyposażonej w napoje i codzienną prasę i dokonać zakupu akcesoriów samochodowych w naszym sklepie.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do kultury obsługi klientów oraz przejrzystości cen i rozliczeń. Największą wartością naszego serwisu jest stała, doświadczona i bardzo dobrze wyszkolona kadra pracowników. Wszyscy pracownicy przechodzą systematyczne szkolenia i dbamy o to, aby rozwijali się w ślad za szybkim postępem technologicznym. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych. Gwarantem poziomu naszych usług są systematyczne audyty kontrolne i nadzór prowadzony przez Firmę Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma świadczy pełen zakres usług związany z przeglądami i naprawami pogwarancyjnymi samochodów.
Zakres usług obejmuje m.in.:

Nasze centrum szybko i solidnie dokonuje napraw i wymiany części związanych z bieżącym użytkowaniem pojazdów innych marek, w szczególności dotyczących:

Pracownicy naszego Serwisu mają duże doświadczenie w wykonywaniu przeglądów i napraw samochodów grupy Volkswagena i innych marek, a nasi eksperci zawsze służą radą i wszelką pomocą dotyczącą naprawy lub wymiany części oraz bieżącej eksploatacji pojazdu.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz usługi na najwyższym poziomie!

Partnerzy

Skontaktuj się z nami